Program "Celebirty Splash", najnowsze rozrywkowe show Polsatu, jeszcze nie zadebiutował na antenie, a już budzi ogromne emocje. Kilka dni temu pisaliśmy, że z udziału w "Splashu" wycofała się Joanna Liszowska, a teraz dołączyła do niej kolejna uczestniczka.

Jak donosi bowiem magazyn "Show", widowiskowe skoki do basenu okazały się zbyt dużym wyzwaniem dla Marioli Bojarskiej-Ferenc, która przypomniała sobie, że... boi się wysokości!

- Mam lęk wysokości od czasu studiów, kiedy musiałam skoczyć na główkę, a byłam wtedy w ciąży - wyznała sportsmenka.

Gwiazdę w programie zastąpić miał Michał Szpak, jednak i on nie przyjął tej propozycji, więc producenci "Celebrity Splasha" zwrócili się do znanego z serialu "Plebania" Włodzimierza Matuszaka.

Jak udało się jednak ustalić serwisowi Gala.pl, Mariola Bojarska-Ferenc nie jest jedyną gwiazdą, dla której udział w show okazał się zbyt wielkim wyzwaniem. Z programu wycofała się także... Grażyna Wolszczak.

Treningi do "CS" są też bardzo niebezpieczne. Według naszych źródeł, aktorka Elżbieta Jędrzejowska podczas jednego z nich skręciła kostkę.

Cóż, miejmy nadzieję, że wszystkie te wyrzeczenia okażą się tego warte, a program będzie nowym hitem wiosennej ramówki. Czekacie na "Celebrity Splash"?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Mariola Bojarska-Ferenc - Jak dba o urodę?