Osi Ugonoh zwróciła uwagę widzów programu "Top Model" swoją egzotyczną urodą, to właśnie ona plus sympatia widzów zapewniła jej wygraną.

Specjalnie dla czytelników Gala.pl postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u laureatki programu.

Po wygranej, Osi Ugonoh pojawiła się na okładkach dwóch polskich magazynów. Została również twarzą takich marek jak "Chaos by Marta Boliglova" i "Mohito". Niestety po tak spektakularnym sukcesach w życiu modelki obecnie nie dzieje się zbyt wiele…

W rozmowie z nami, Osi przyznała, że nie ma obecnie zaplanowanych jakichkolwiek projektów reklamowych. W ich poszukiwaniu, Ugonoh nie wyklucza możliwości wyjazdu z Polski...

"Jak na razie nie mam zaplanowanych żadnych nowych kampanii, ale kto wie…", mówi modelka. " Z dnia na dzień plany się zmieniają i dowiaduję się o nowych zleceniach. Jestem gotowa wyjechać z Polski! Chciałabym się rozwijać w tej branży".

Gwiazda "Top Model" została niedawno skrytykowana przez Marcina Tyszkę za robienie kanapek w jednym z programów śniadaniowych. Zdaniem najsłynniejszego polskiego fotografa, Osi zamiast skupiać się na zawodzie modelki, woli być celebrytką... Tyszka natomiast uważa, że wygrana "Top Model" zobowiązuje do nieustannego rozwijania się, niekoniecznie w robieniu kanapek….  Modelka nie ma jednak żalu, choć przyznaje, że są milsze sposoby na wyrażenie swojej opinii:

"Bardzo szanuję Tyszkę. Ten wpis nie był do końca zły, bo jednak też wspomniał o naszym potencjale. Doradził nam, żebyśmy pamiętali o modelingu, a nie myśleli o byciu celebrytami… Oczywiście są milsze sposoby na wyrażenie swojego zdania, ale ludzie są różni…" - powiedziała nam Osi Ugonoh.

Czy zwyciężczyni Top Model weźmie do serca słowa Marcina Tyszki i odpowiednio zadba o swoją karierę? Czas pokaże... Jak na razie wygrana w programie Top model nie zapewniła żadnej z modelek kariery na miarę Anji Rubik, czy Kasi Struss.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Osi Ugonoh - Promuje polską markę!