Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior i Łukasz Simlat zagrają w wyjątkowym spektaklu „POZYTYWNI”. Uroczysta premiera zaplanowana jest gościnnie na 30 listopada 2015 roku w warszawskim Teatrze IMKA. Przedstawienie realizowane jest w ramach 7. edycji kampanii PROJEKT Test. 

Reżyserem spektaklu jest Krzysztof Czeczot, a  autorem scenariusza Cezary Harasimowicz. Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior oraz Łukasz Simlat.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco, będzie POZYTYWNIE!

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ - arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

Galowa premiera spektaklu - 30 listopada 2015r gościnnie w Teatrze Imka

Dowiedzcie się więcej o projekcie na następnej stronie! »

 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI I ZOSTAŃ POZYTYWNYM! 

Oprócz Magdaleny Boczarskiej, Olgi Bołądź, Janusza Chabiora, Łukasza Simlata, Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza do pierwszych POZYTYWNYCH w tej edycji PROJEKT Test dołączyli: Ada Fijał, Weronika Książkiewicz, Beata Sadowska, Marta Wierzbicka, Krzysztof Czeczot, Łukasz Jakóbiak, Michał Baryza. Wszyscy razem wystąpili w ekscytującej sesji zdjęciowej autorstwa Zuzy Krajewskiej. Kluczowym elementem zdjęć są pomalowane na czerwono usta wyrażające sprzeciw wobec stygmatyzacji osób zakażonych HIV. Natomiast specjalna limitowana edycja koszulek #POZYTYWNI przygotowana dla Projektu przez H&M, jest wyrazem solidarności i wsparcia wobec osób żyjących z HIV.

Jak dołączyć do POZYTYWNYCH? Bierzemy czerwoną szminkę, malujemy sobie usta, robimy selfie i umieszczamy zdjęcie na Instagramie lub Facebooku, koniecznie z hashtagami #pozytywni #mamytowekrwi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zza kulis sesji zdjęciowej!