Tymon Tymański nieco ponad tydzień temu udzielił wywiadu, w którym pochwalił się swoją wyrozumiałą żoną. Muzyk wyznał, że on i Maria Bros żyją w otwartym związku i zdarza mu się wylądować w nie swoim łóżku. Jak się okazało parę dni później, żona Tymona Tymańskiego nigdy nie dała mu przyzwolenia na jego liczne zdrady: "Niestety, o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona "Faktowi". Nie jesteśmy już razem. [...] Nie będę ukrywać, że informacja o nie jednej, a wielu zdradach (zwłaszcza o tych, które wydarzały się, gdy nasze dzieci były malutkie), była dla mnie bolesna". Rozstanie z żoną chyba szczególnie nie zasmuciło wokalisty, który na swoim Instagramie pokazał właśnie... zdjęcie nowej dziewczyny.

Tymon Tymański ma nową dziewczynę

Tymon Tymański opublikował na Instagramie zdjęcie kobiety, które podpisał "my love". Fani wokalisty nie ukrywają zaskoczenia, które wyrażają w komentarzach. Co ciekawe, Tymański odpowiada na większość z nich i wygląda na to, że dobrze się przy tym bawi:

"Szczęścia, ale dlaczego mężczyźni w pewnym wieku tracą rozum? Kryzys wieku średniego?" na co Tymański odpisał: "Raczej demencja i kryzys przedśmiertelny".

Niektórzy martwią się o wiek dziewczyny i pytają, czy jest pełnoletnia:

"Tak. Ma 42 lat" - odpowiedział wokalista.

Jedna z obserwatorek wprost skrytykowała Tymańskiego, który dopiero co twierdził, że ma najlepszą żonę na świecie, a już chwali się nową partnerką:

"Tymon, a Ty przed chwilą nie miałeś żony? Trochę przeginasz, nie kumam" - napisała, na co wokalista odparł: "Całe życie".

Kim jest dziewczyna Tymona Tymańskiego?

O nowej partnerce Tymona Tymańskiego na razie nie wiadomo zbyt wiele. Kobieta ma na imię Greta i jest miłośniczką zwierząt. Jej pasją są podróże, które chętnie relacjonuje na swoim Instagramie. Jej zdjęcie zobaczycie poniżej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my love

Post udostępniony przez Tymon Tymański (@tymontymanski) Cze 6, 2019 o 1:04 PDT