Plejada gwiazd na premierze książki Karoliny Ferenstein-Kraśko. Pasjonatka jeździectwa, a prywatnie żona Piotra Kraśki, na kameralne spotkanie zaprosiła nie tylko męża i swoich dobrych znajomych, ale także osoby poznane podczas swojej ostatniej podróży do Azji na potrzeby nagrań do programu "Agent Gwiazdy 3". Na imprezie pojawili się m.in. Agnieszka Cegielska, Jacek Rozenek, Kasia Sokołowska, Anna Lucińska, Karolina Szostak, Borys Szyc, Lara Gessler, Julia Wróblewska, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Jan Kuroń oraz redaktor naczelna magazynu "Gala", Anna Zejdler-Ibisz.

ZOBACZ: AGENT GWIAZDY 3 Kinga Rusin wygadała się, kto będzie w finale programu?

Premiera książki Karoliny Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko nie mogła wybrać lepszej daty premiery swojej książki. "Konie. Pasja od pokoleń" trafia na półki sklepów w całej Polsce dokładnie w momencie, gdy na antenie TVN rozpoczyna się emisja show "Agent Gwiazdy 3" z jej udziałem. Przypomnijmy, że program prowadzony przez Kingę Rusin można oglądać w każdy wtorek o godz. 21:30.

Zdjęcia uczestników "Agent Gwiazdy 3" i innych gwiazd na premierze książki Karoliny Ferenstein-Kraśko znajdziecie już teraz w naszej GALERII >>>