Nowa edycja "Big Brother" już wiosną w TVN 7. Tymczasem w środę, 6 lutego uczestnicy pierwszej edycji kultowego reality show pojawili się na kanapach w studiu "Dzień Dobry TVN". Manuela Michalak, Piotr "Gulczas" Gulczyński oraz zwycięzca programu, Janusz Dzięcioł, zdradzili, co radzą uczestnikom nadchodzącego sezonu "Big Brother". Uwielbiani swego czasu przez miliony widzów bohaterowie show opowiedzieli też, jak po 18 latach wspominają swój udział w programie oraz co obecnie u nich słychać.

Uczestnicy I edycji Big Brother

Manuela Michalak aktualne mieszka w Luboniu koło Poznania. Pisze pracę magisterską z psychologii i spełnia się zawodowo jako dyrektor generalny na Polskę firmy zajmującej się dystrybucją włosów do przedłużania. Ma także swój własny salon fryzjerski.

Gulczas, czyli Piotr Gulczyński od 10 lat ma żonę Magdę, z którą ma 7-letnią córkę Nadię. Jego syn z poprzedniego małżeństwa ma dziś już 20 lat. Gulczas przyszedł razem z nim do studia "DD TVN".

Janusz Dzięcioł po udziale w "Big Brother" był radnym oraz wiceprzewodniczącym rady miejskiej w Grudziądzu. Aktualnie spełnia się w roli dziadka. Zwycięzca pierwszej edycji programu ma dwie wnuczki w wieku 9 i 11 lat.

Zobacz metamorfozę uczestników pierwszej edycji "Big Brother" w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: "Starsza Pani musi fiknąć" Kwiatkowski, Gessler i Krupa w nowym programie TVN. Kiedy premiera? [ZWIASTUN]