Natalia Gulkowska w programie "Top Model" wzięła udział - jak sama mówiła - gównie ze względu na syna. Chciała pokazać mu, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. I choć Natalii w programie szło całkiem dobrze, tęsknota za dzieckiem była silniejsza - dziewczyna pożegnała się z show na etapie mieszkania w Domu Modelek.

Natalia Gulkowska urodziła

Modelka w sierpniu ubiegłego roku wzięła ślub ze swoim ukochanym, Piotrem. Miesiąc później za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że spodziewa się dziecka. Już wtedy dowiedzieliśmy się, że na świat przyjdzie Leon. Drugi synek Natalii urodził się w miniony wtorek:

Kochani! Dzisiaj o 12.15 przyszedł na świat mój drugi synek, Leon. Pomimo tego, co dzieje się w tej chwili na świecie, jest to jeden z dwóch najpiękniejszych dni w moim życiu! Dzięki cudownym ludziom stał się on jeszcze bardziej wyjątkowy. (...) Zdjęcia, które sama wykonałam lub przy pomocy położnej nabrały profesjonalizmu i chociaż trochę pomogą zastąpić nam nieobecność mężów I rodzin w tak ważnym dniu! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie jakie od kilku dni dostaje w wiadomościach prywatnych, jesteście niesamowici! Dla wszystkich mam, które obawiają się tego dnia: jest ciężko, ale dajemy radę i wy też dacie - napisała szczęśliwa młoda mama.

Gratulujemy!

SPRAWDŹ TEŻ: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się drugiego dziecka!