Adam Niedźwiedź z "Top Model" trafił do szpitala! Jeden z najbardziej lubianych uczestników 6. edycji programu zamieścił na Instagramie zdjęcie ze szpitalnego łóżka, którym zaniepokoił swoich fanów. Gdy Adam Niedźwiedź trafił do "Top Model" był aktywnym zawodnikiem MMA oraz trenerem brazylijskiego jiu-juitsu, uprawiał również boks i zapasy. Nic dziwnego, że wygląd jego sylwetki zrobił ogromne wrażenie na jurorach Top Model. Adam Niedźwiedź całkiem nieźle radził sobie w programie. Furorę zrobiło jego półnagie zdjęcie, którym zachwycali się nie tylko i jurorzy, ale i uczestnicy. Niestety chłopak odpadł w odcinku półfinałowym.

Adam Niedźwiedź trafił do szpitala

Chociaż przygoda z "Top Model" otworzyła mu drogę do modelingowej kariery, Niedźwiedzia dosyć sporadycznie widujemy w sesjach zdjęciowych. Mężczyzna skupia się za to na rozwijaniu pasji do sportu. I chociaż "sport to zdrowie", jedną ze swoich ostatnich walk MMA Adam Niedźwiedź przypłacił wizytą w szpitalu. 24-latek musiał przejść poważną operację oczodołu:

"Oczodół trzeba było posklejać, podwójne widzenie takie bajerki mi sport tym razem zafundował" - napisał w komentarzu pod zdjęciem Niedźwiedź.

Powrotu do zdrowia życzyli mu w komentarzu fani oraz koledzy z programu, m.in. Sandra Dorsz.