Ula Chincz jest w ciąży! Prowadząca program "Misja ratunkowa" oraz autorka bloga "Ula Pedantula" w poniedziałek wieczorem zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcia z wyraźnie już zaokrąglonym brzuchem. O szczegółach opowiedziała w specjalnym filmiku.

- O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się na samym początku pandemii (...) To nie był dobry moment, żeby dzielić się z wami takimi informacjami. (...) Czeka mnie niezła życiowa rewolucja - wyznaje w nagraniu na swoim kanale na YouTube.

Ula Chincz jest w ciąży

Córka znanego z prowadzenia "Panoramy" dziennikarza Andrzeja Turskiego zdradziła, że nie planuje na długo znikać z mediów.

- Od połowy grudnia, pewnie do końca stycznia, moje "pedantulowe" aktywności będą trochę ograniczone z oczywistych względów. (...) Mam jednak ten ogromny przywilej, że mogę pracować z domu, więc zapewniam was, że jeśli zniknę, to tylko na chwilę - tłumaczy w wideo.

Ula Chincz po raz pierwszy została matką 18 stycznia 2009 roku. Razem z mężem Sławomirem Chinczem przywitali wtedy na świecie syna, która nosi imię Ryszard.

Gwiazda TVN Style na razie nie zdradziła, jakiej płci jest jej drugie dziecko.

Zobacz zdjęcia z ciążowej sesji Uli Chincz już teraz w GALERII.