Ula Chincz jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Najpierw zaskarbiła sobie sympatię widzów prowadząc "Pytanie na Śniadanie", później została gospodynią wakacyjnych wydań "Dzień Dobry TVN", a następnie związała się ze stacją TVN Style. Dziś skupia się głównie na działalności w sieci, gdzie prowadzi lifestyleowy kanał na YouTubie - Ula Pedantula. Publikuje na nim filmy, w których doradza widzom, jak urządzić dom oraz utrzymać w nim porządek. Jeden z ostatnich odcinków poświęciła jednak zupełnie innej tematyce - swojej drugiej ciąży.

Ula Chincz zdradziła płeć i imię drugiego dziecka

Urszula Chincz jest już mamą 11-letniego Ryszarda, którego wychowuje razem ze swoim mężem Sławomirem. Niedawno prezenterka poinformowała fanów, że spodziewa się drugiego dziecka, a teraz zdradziła jego płeć i imię.

- To chłopak. Bardzo się z tego cieszę, bo to będzie mężczyzna. Będę już przegłosowana w domu, bo będzie już 3:1, ale ja sobie dam radę. Będą mnie nosić na rękach. Kryteria doboru imienia były bardzo złożone. Imię osadzone w tradycji, łatwe do zmiękczenia i proste do wypowiedzenia w obcych językach. A nasz synek Rysiek dorzucił 4 kryterium pod tytułem: "musi być na R" i lista nagle skróciła się bardzo mocno. Stąd pomysł na… Roberta! Ja się trochę upierałam przy Romanie, bardzo mi się podobał, ale mój mąż powiedział nie, nie wiem dlaczego…

Ula Chincz dodała jednak, że imię dziecka może ulec zmianie po tym, jak chłopiec przyjdzie na świat.