Ula Chincz urodziła! W sobotę prowadząca program "Misja ratunkowa" poinformowała, że przed kilkoma dniami powitała na świecie drugiego syna, który zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami otrzymał imię Robert. Na Instagramie autorka bloga "Ula Pedantula" zamieściła pierwsze zdjęcie chłopca oraz zdradziła, że jej druga pociecha zdążyła już wywołać w domu niemałą rewolucje. 

- Veni, vidi, vici - Robert Chincz. Tak, tak, kochani! Przybył, zobaczył i... pokonał mój porządek w domu! Bo jak u większości świeżo upieczonych rodziców przez pierwsze dwa dni dom wyglądał jak lej po bombie, a zaparzoną rano kawę piliśmy na zimno, w południe. Robert już jest z nami, powoli się poznajemy i jest fajnie - napisała córka Andrzeja Turskiego w poście opublikowanym na Instagramie, pod którym od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. 

Ula Chincz urodziła!

Przypomnijmy, że o drugiej ciąży "Uli Pedantuli" dowiedzieliśmy się na początku września. Wówczas prezenterka w swoich social mediach opublikowała zdjęcia z mocno już zaokrąglonym brzuchem. Kilka dni później zdradziła, że ponownie spodziewa się narodzin synka.

Ula Chincz po raz pierwszy została mamą 18 stycznia 2009 roku. Razem z mężem Sławomirem Chinczem przywitali wtedy na świecie syna, która nosi imię Ryszard.

Zobacz pierwsze zdjęcie synka Uli Chincz w naszej GALERII.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

ZOBACZ TAKŻE: Ula Chincz szczerze wyznaje: "Z moim mężem poznałam się w klubie gejowskim"