Regenerujesz, gdy farbujesz!
Czas na przełom w koloryzacji! Poznaj ULTRAPLEX COLOR z Laboratorium Kosmetycznego Joanna, który sprawi, że raz na zawsze zmienisz swoje podejście do farbowania włosów. Już nie musisz wybierać między nowym odcieniem a zdrowym wyglądem Twojej fryzury. Sięgnij po nowe farby ULTRAPLEX COLOR i bez obaw farbuj włosy w swoim domu. Ciesz się nowym kolorem połączonym z efektem regeneracji jak po wizycie w salonie.

Nowy wymiar farbowania
Jeśli nie jesteś zwolenniczką farbowania włosów w domu, właśnie nadszedł świetny moment, żeby to zmienić. ULTRAPLEX COLOR to jedyna farba tak łagodna i przyjazna dla Twoich włosów, a także dla Twojego portfela. Skutki uboczne? Po ULTRAPLEX COLOR już nie będziesz chciała wrócić do tradycyjnej koloryzacji. Uwaga – może uzależniać!

Intuicyjna i prosta koloryzacja
Innowacyjne farby nowej generacji ULTRAPLEX COLOR zostały stworzone, żebyś mogła cieszyć się niesamowitym, głębokim kolorem Twoich włosów bez obaw. To nowy na rynku kompleksowy produkt 2 w 1, łączący farbowanie włosów z ich regeneracją. Koniec z dodawaniem dodatkowych składników do farby. Nie trać czasu na kolejne zabiegi. Czas na farbowanie, które jest równocześnie regeneracją!

Po raz pierwszy na rynku
Miliony kobiet i celebrytek na całym świecie zaufało już mocy nowoczesnych składników, jakie wchodzą w skład ULTRAPLEX COLOR. Kosmetyki z innowacyjną formułą PLEX podbiły salony fryzjerskie. Joanna przenosi ten trend na nową kategorię produktów, tworząc pielęgnacyjną farbę ULTRAPLEX COLOR do farbowania włosów w zaciszu Twojego domu. Dzięki dwóm prostym krokom Twoje włosy zyskają zupełnie nowy wygląd.

Zobacz, jakie to proste!
Samodzielne farbowanie włosów może być łatwe, zwłaszcza z ULTRAPLEX COLOR ! Przygotuj ubranie robocze, ręcznik oraz szklaną miseczkę i pędzelek do farbowania włosów. Zaczynamy! Wyciśnij do miseczki zawartość tubki, a następnie połącz ją z Aktywatorem. Powstałą mieszankę nałóż na włosy przy pomocy pędzelka. Po czasie wskazanym w ulotce, zmyj farbę. Dla zamknięcia łusek włosowych nałóż Stabilizator dołączony do opakowania. Dla ułatwienia możesz również obejrzeć nasze video, w którym pokazujemy w skrócie jak krok po kroku farbować włosy z ULTRAPLEX COLOR:

Przełomowa formuła
Za rewolucyjne działanie farb ULTRAPLEX COLOR odpowiada składnik Crodasone Cysteine. Odbudowuje on zniszczone mostki siarkowe wewnątrz struktury włosa, sprawiając, że Twoje włosy odzyskują zdrowy wygląd i naturalny blask, a nowy kolor prezentuje się na nich jeszcze piękniej! Wybierz swój ULTRAPLEX COLOR spośród 12 najbardziej popularnych odcieni.

Zachowaj efekt na dłużej
Dla przedłużenia efektu regeneracji możesz sięgnąć po Regenerator czyli regenerujące serum do włosów farbowanych ULTRAPLEX. Produkty ULTRAPLEX COLOR oraz ULTRAPLEX z Laboratorium Kosmetycznego Joanna czekają na Ciebie w dobrych sklepach i drogeriach.