Jakich perfum używa Meghan Markle? Choć księżna Sussex już od kilku lat nie wypowiada się publicznie na temat swoich kosmetycznych wyborów, to udało nam się znaleźć odpowiedź na to pytanie w jednym z jej archiwalnych wywiadów. O swoich ulubionych zapachach opowiedziała w 2016 roku, wtedy jeszcze jako gwiazda serialu "W garniturach".

Jo Malone: ulubione perfumy Meghan Markle i innych gwiazd

Meghan Markle w rozmowie z brytyjskim dziennikiem szczerze wyznała, że zalicza się do grona absolutnych miłośników perfum.

Zapach to moja ulubiona rzecz - tak bardzo, że jeśli wyjdę z domu i niczym się nie spryskam, to zawracam - zdradziła w "Express".

Wybranka księcia Harry'ego zdradziła, że używa kilku różnych zapachów. Podała jednak nazwy trzech perfum, które są jej osobistymi faworytami. Mowa tu o orientalno-kwiatowym Côte d'Azur marki Oribe oraz dwóch zapachach popularnej brytyjskiej marki Jo Malone: świeżym, kwiatowo-zielonym Wild Bluebell oraz aromatycznym i drzewnym Wood Sage & Sea Salt.

Meghan Markle oczywiście nie jest jedyną znaną osobą, która uwielbia zapachy od Jo Malone. Miłośników wód toaletowych tej marki można znaleźć także wśród gwiazd naszego rodzimego show-biznesu.

W internetowym cyklu "Co w kosmetyczce ma...?", naszej zaprzyjaźnionej redakcji Elle.pl, o swojej miłości do jednego z zapachów Jo Malone opowiedziała chociażby Julia Wieniawa.

Młoda aktorka i piosenkarka nie rozstaje się z intensywną, kwiatowo-orientalną wodą o nazwie Velvet Rose & Oud.