Czym maluje się Blanka Lipińska? Jakiego używa podkładu do twarzy? Skrzynka odbiorcza autorki bestsellerowych powieści erotycznych pęka w szwach od tego typu pytań. Trudno się jednak temu dziwić. Profil twórczyni książek z serii "365 dni" obserwuje tam już ponad pół miliona użytkowników serwisu, a liczba ta powiększa się z każdym miesiącem o kolejne kilkadziesiąt tysięcy.

Aktualna partnerka Barona nie ukrywa, że zachwycone jej wyglądem fanki praktycznie codziennie zasypują ją wiadomościami z prośbami o podzielenie się nazwami jej ulubionych produktów upiększających. I choć do tej pory raczej wzbraniała się przed robieniem darmowej reklamy markom kosmetycznym na swoim profilu, w końcu postanowiła zrobić wyjątek i ujawnić, jakiego używa podkładu.

Ulubiony podkład Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska otwarcie przyznaje, że na co dzień zazwyczaj daje swojej cerze odpocząć od pełnego makijażu. Ujawniła, że gdy już jednak wychodzi z domu, to nakłada na twarz świetnie matujący, kryjący wszelkie niedoskonałości i wyrównujący koloryt cery podkład Estee Lauder Double Wear.

Ten wydajny i niezwykle trwały podkład do twarzy zapewnia efekt wygładzonej skóry, idealnie sprawdza się do zdjęć i nie brudzi ubrań. Internautki chwalą go także za to, że można go dostać w wielu kolorach z podziałem na ciepłe, neutralne i chłodne odcienie.

Warto dodać, że ten luksusowy podkład obecnie kupisz przez internet w promocyjnej cenie.

SPRAWDŹ TEŻ: Ulubione perfumy polskich gwiazd. Czym pachną Wieniawa, Chodakowska, Rosati, Janiak i inni?