W ubiegły weekend, w centrum handlowym Wroclavia, rozpoczęło się prawdziwe święto dla miłośników mody - Wielki Tydzień Mody. 30 i 31 marca miało miejsce show Unexpected Fashion, podczas którego wielbiciele stylu mieli okazję spotkać się z Jessicą Mercedes, a w strefie ELLE spędzić czas ze stylistką magazynu Karoliną Limbach oraz Joanną Horodyńską. Panie doradzały klientkom w zakresie stylizacji modowych i rozmawiały o najnowszych trendach na nadchodzący sezon. Można było napić się z nimi kawy, a także skorzystać z darmowego makijażu oferowanego przez profesjonalnych wizażystów.

Unexpected Fashion we Wroclavii

Centrum handlowe położone w sercu Wrocławia zadbało o moc atrakcji dla odwiedzających. W ubiegły weekend we Wroclavii miały miejsce widowiskowe pokazy mody, metamorfozy, konkursy z nagrodami, panele o trendach w modzie i makijażu na sezon wiosna-lato 2019 oraz spotkania z gośćmi specjalnymi, wśród których była jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, Jessica Mercedes.

Po zakończeniu weekendowego szaleństwa, klienci centrum Wroclavia nadal mogą wziąć udział w wielu atrakcjach - zarówno modowych, jak i urodowych. W tygodniu 1-6 kwietnia w kącikach beauty organizowane będą warsztaty makijażu, trychologiczne badanie włosów i skóry głowy czy konsultacje trenera fitness (np. pomiar tkanki tłuszczowej). Centrum nie zapomina o najmłodszych - dzieci również będą mogły przeżyć modową przygodę i wziąć udział w castingu oraz pokazie mody dziecięcej. Przez cały tydzień ważnym elementem będzie także cykl spotkań ze stylistami Wroclavii, którzy na co dzień doradzają klientom podczas zakupów. Podczas Wielkiego Tygodnia Mody udzielą porad dotyczących stylizacji czy analizy kolorystycznej.

Wszystkie atrakcje znajdziecie na www.wroclavia.pl.