Pielęgnacja i makijaż to nieodłączny duet. Nawet najbardziej wyszukany make-up nie zdaegzaminu, gdy spojrzenie będzie wyglądało na zmęczone. Nowe kosmetyki do demakijażu są wzbogacone w składniki, które redukują opuchliznę, wygładzają zmarszczki, regenerują i ujędrniają skórę (np. Guinot). Natomiast dwufazowy płyn Garnier zawiera argininę – aminokwas będący naturalnym elementem budulcowym rzęs, który wpływa na ich wzrost i odporność. Rzęsy stają się mocniejsze i ładniejsze.

Krem na okolice oczu Vichy oprócz tego, że redukuje cienie i wygładza drobne linie, pięknie rozświetla skórę i delikatnie maskuje niedoskonałości. Zawarte w nim masa perłowa i pigmenty sprawiają, że tuż po nałożeniu kosmetyku cienie stają się mniej widoczne. Dodatkowo silikonowy aplikator ułatwia nałożenie produktu.

Marzysz o rzęsach w rozmiarze XL? Nowa mascara Avon pogrubia rzęsy bez ich obciążania. To zasługa formuły z cząsteczkami powietrza. Z kolei serum do rzęs X-Lash zawiera wyciąg z korala czerwonego, wspomagający regenerację tkanek i zwiększający aktywność mieszka włosowego. Obrysowanie oczu kredką sprawi, że rzęsy będą wydawały się gęstsze.