Magazyn Gala wraz z  serwisem inspiredby.pl poprosili Joannę Krupe o zaprojektowanie zestawu który zarówno swoja luksusową zawartością jak i oprawą  będzie idealnym pomysłem na gwiazdkę.

Prezent szyty na miarę

Wybór prezentu jest trudny? To częsty problem. Jednak jest na to ratunek. Idealnym prezentem są dobrej jakości kosmetyki. Wahasz się? Nic dziwnego. Zakup kosmetyków często kojarzy się z długimi, męczącymi wizytami w drogerii, gdzie zobaczyć można setki poukładanych obok siebie pudełeczek z tajemniczymi specyfikami. Mężczyźni myśląc o kupnie prezentu, często już na samym początku odrzucają kosmetyki – decyzja o tym, co wybrać, wydaje im się zbyt trudna. Joanna Krupa postanowiła w tym roku rozwiązać ten odwieczny problem.

Sprawiaj radość z Joanną Krupą

„Pudełko Gala & Inspired by Joanna Krupa” to ekscytująca niespodzianka i fantastyczny pomysł na prezent który można podarować kobiecie. Niezwykła jest również proporcja ceny do wartości zestawu, produkty ukryte w pięknym i eleganckim pudełku kosztują aż 900 zł, jednak w zestawie Joanny Krupy możesz je wszystkie otrzymać za jedyne 129 zł. 

Co znajdziesz w pudełku?

Joanna Krupa zgromadziła w swoim zestawie swoje ulubione marki i najlepsze sprawdzone produkty. Zawartość zestawu nadal jest tajemnica jednak możemy zdradzić że w pudełku znajdziesz „Serum powiększające biust Esotiq PUSH UP” o wartości 169 zł. Już ten jeden produkt zdecydowanie przewyższa cenę całego zestawu więc niespodzianka która otrzymasz w postaci wszystkich produktów szykuje się naprawdę wspaniała.

Gdzie mogę zamówić zestaw?

Pudełko zaprojektowane i złożone przez Joanne Krupe możesz zamówić  jedynie na stronie www.inspiredby.pl. Zamówienie przebiega drogą internetową, więc zakup upominku nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Ilość zestawu jest limitowana więc lepiej nie zwlekaj z decyzją.