Wiek Adele nie jest tajemnicą, szczególnie dziś, gdy gwiazda obchodzi 29 urodziny! Artystka słynie z nietuzinkowego poczucia humoru i dystansu do siebie oraz fenomenalnego głosu. Ma także świetny styl, mimo że nie ma figury modelki. To właśnie za naturalność i niedążenie do bycia chudszą, lepszą i bardziej idealną kochają ją miliony. Jej płyty w zaskakującym tempie znikają z półek, a stacje radiowe prześcigają się w emitowaniu jej nowych piosenek.

Adele nie pozwala o sobie zapomnieć. Artystka jakiś czas temu powróciła do show-biznesu w wielkim stylu i wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Po kilku latach nieobecności na scenie muzycznej Adele ponownie podbiła serca słuchaczy płytą „25”. Utwory „When We Were Young” czy „Hello” zajmują wysokie miejsca na największych listach przebojów. 

Dzięki niezwykłemu talentowi artystka dziś ma na koncie trzy genialne albumy studyjne i piętnaście nagród Grammy oraz cztery statuetki Brit Awards! Mówi się, że zastąpiła Amy Winehouse - ma równie mocny i charyzmatyczny głos czy intrygujący wizerunek. Niektórzy twierdzą, że zdetronizowała samą Beyonce!

Adelenie osiada jednak na laurach i wciąż pnie się na szczyt. Niedawno pojawiła się na okładce "Vogue'a" w klimatycznej sesji Annie Leibovitz. Na scenie podczas jednego z koncertów ...zatwerkowała niczym Miley Cyrus, a w trakcie programu Carpool KaraokeJamesa Cardena udowodniła, że potrafi śpiewać w każdych warunkach. I to nie tylko swoje hity, ale także m.in. przebój zespołu Spice Girls, a nawet... Nicki Minaj! 

ZOBACZ: ADELE i twerk?! Musicie to zobaczyć! [VIDEO]

Adele kończy dziś 29 lat. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 7 ciekawostek, których na pewno nie wiedzieliście o artystce. Sprawdźcie naszą galerię.Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!