W miniony piątek, 21 października, Kim Kardashian obchodziła 36 urodziny. W tym roku wyjątkowo na Instagramie i Snapie gwiazdy nie pojawiły się relacje na żywo z wystawnej imprezy. Bo odkąd Kardashian miesiąc temu stała się ofiarą napaści i kradzieży, zrobiła sobie przerwę od social mediów. I od sławy. Dopóki w pełni nie dojdzie do siebie, Kim zamierza unikać błysku fleszy, kamer i rozgłosu.

ZOBACZ:Kim Kardashian podczas napadu złodziei obawiała się najgorszego. „Nie zabijajcie mnie, mam dzieci!”

Ale jej rodzina nie zamierza przechodzić na internetowy odwyk. Kylie i Kendall Jenner wciąż są jak najbardziej aktywne w sieci. Tempa nie zwalnia też mąż Kim Kardashian, Kanye West. Właśnie pochwalił się prezentem urodzinowym, jaki przygotował dla swojej żony.

Myślicie, że chodzi o wartą miliony biżuterię, albo o posiadłość nad oceanem lub kolejny luksusowy samochód? Błąd! Otóż Kanye podarował Kim Kardashian wyjątkowy film, którego gwiazdą jest... ona sama!

Wideo zostało zmontowane ze starych nagrań rodziny Kardashian-Jenner. Większość taśm została nagrana przez nieżyjącego już ojca Kim, Roberta Kardashiana. W filmie widzimy ogromną miłość ojca do córki, którą nazywa "Kimberly", oraz to, jak kochającą, wspierającą i ciepłą rodziną są Kardashianowie. Fragmenty sięgają 1992 roku.

Happy Birthday babe pic.twitter.com/Ee38e4LVFj

— KANYE WEST (@kanyewest) 21 października 2016

Prezent jest bardzo wzruszający. Podkładem muzycznym filmu jest jeden z bardziej poruszających utworów Kanye Westa - Only One. Taki chwytający za serce podarunek jest czymś szczególnie ważnym w ostatnim, bardzo ciężkim dla celebrytki czasie. Może nie jest wart aż tyle, co skradziona w Paryżu biżuteria, ale na pewno ma dla Kim wielką osobistą wartość.

Urocze wideo możecie obejrzeć tutaj