Marina Łuczenko-Szczęsna wczoraj świętowała swoje 30. urodziny! Przez ostatnie tygodnie wokalistka spędzała czas na greckiej wyspie Mykonos wraz z mężem Wojciechem Szczęsnym i rocznym synkiem, Liamem Szczęsnym. Rodzinie towarzyszyli przez pewien czas Lewandowscy. Przypomnijmy, że 30 czerwca 2019 roku, swoje pierwsze urodziny obchodził synek artystki i z tej okazji Szczęśni zorganizowali mu huczne przyjęcie. Teraz przyszła kolej na świętowanie okrągłych urodzin Mariny. Przyjęcie Łuczenko odbyło się na południu Francji, w Cannes. WIDEO z urodzin piosenkarki prezentujemy PONIŻEJ, a zdjęcia w GALERII.

30. urodziny Mariny Łuczenko [WIDEO]

Marina pochwaliła się dziś kilkoma zdjęciami ze swojej środowej imprezy urodzinowej. Na urodzinach gwiazdy nie mogło zabraknąć jej przyjaciółki, Patricii Kazadi, która również na dodała na Instagramie nagrania bajkowej urodzinowej scenerii. Pojawiła się także Anna Lewandowska.

Marina na swoim przyjęciu wyglądała jak zwykle zjawiskowo. Łuczenko miała na sobie krótką sukienkę w jasnym kolorze, wyszywaną kamieniami oraz szpilki na wysokich obcasach marki Dsquared2. Miejsce, w którym odbyła się impreza, było wypełnione kwiatami. Przeważały w nim odcienie bieli i różu, nie zabrakło nawet pastelowych różowych balonów! W pewnym momencie Łuczenko zaśpiewała nawet żywo dla gości, przy akompaniamencie gitary.

  Zobacz zdjęcia z imprezy urodzinowej Mariny Łuczenko w naszej GALERII >>

Sprawdź też, co udało się osiągnąć Marinie Łuczenko jeszcze przed 30-tką