Dziennik Fakt podał właśnie, że Urszula Chincz już niedługo wejdzie na plan programu „Misja Ratunkowa”, który ma być w swojej formie swoistą kontynuacją popularnego przed kilku laty show "Perfekcyjna Pani Domu”, który uczynił z Małgorzaty Rozenek prawdziwą gwiazdę stacji. TVN miał przeprowadzić nawet specjalne badania, które wykazały, że widzowie na tyle mocno lubią oglądać na ekranie Ulę, że chętnie zobaczyliby ją w nowym formacie. Zarząd TVN nie zastanawiał się więc długo i od razu zaproponował jej poprowadzenie nowego formatu poradniczego.

„Misja Ratunkowa” z Ulą Chincz - o czym będzie program?

W „Misji Ratunkowej” Ula Chincz będzie pomagała bohaterkom show sprzątać ich mieszkania. Pokaże też triki, jak robić to szybciej, sprawniej i znacznie skuteczniej, a także zdradzi sposoby na lekkie udekorowanie wnętrz, zmianę ich klimatu i wystroju.

Czy to znaczy, że teraz TVN zamiast lansować Małgorzatę Rozenek stawia na promocję Uli Chincz? Nie do końca. Wiosną na głównej antenie TVN zobaczymy bowiem show Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana „Iron Majdan”, które – jak potwierdził Edward Miszczak - jest jednym z najdroższych w polskiej telewizji. A to oznacza tylko jedno: szefostwo stacji zadba o to, by program był pokazywany w najlepszym czasie antenowym, tzw. prime time, czyli w tygodniu po godzinie 20.00.

„Misja Ratunkowa” kontra „Iron Majdan”?

A Wy który program będziecie chętniej oglądać? „Misja Ratunkowa” z Ulą Chincz czy „Iron Majdan” z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem?