Kim są córki Urszuli Dudziak? Takie pytanie zadaje sobie wielu telewidzów, którzy mieli już okazję obejrzeć bożonarodzeniowy spot z wokalistką i jej dziećmi. Wykonawczyni międzynarodowego hitu "Papaya" w nowej reklamie Play śpiewa świąteczny utwór "Driving Home for Christmas" razem z Kasią i Miką Urbaniak. Wybór anglojęzycznej piosenki z pewnością nie był przypadkiem. Dzieci gwiazdy urodziły się i wychowały bowiem w Stanach Zjednoczonych, dokąd artystka wyjechała w 1973 roku. Co jeszcze wiemy na ich temat?

Urszula Dudziak z córkami w reklamie Play

Obie córki Urszuli Dudziak to owoc jej związku z byłym już mężem, Michałem Urbaniakiem. Starsza córka wokalistki, Katarzyna Urbaniak, przyszła na świat w 1978 roku. Podobnie jak sławna mama, pasjonuje się muzyką. Nagrywała swoje piosenki i pisała teksty piosenek dla innych wykonawców. Oprócz tego, zajmuje się sztuką współczesną i fotografią. Co ciekawe, była nawet mniszką w klasztorze, a obecnie spełnia się w roli coacha.

Młodsza córka Urszuli Dudziak, Mika Urbaniak, urodziła się w 1980 roku w Nowym Jorku. Jest całkiem dobrze znana na polskim rynku muzycznym. Na swoim koncie ma trzy płyty studyjne. Za swój debiutancki album pt. "Closer" została nagrodzona Fryderykiem w kategorii "Album roku pop". 

Zdjęcia Urszuli Dudziak z jej córkami, Kasią i Miką, znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: URSZULA DUDZIAK Z CÓRKAMI MIKĄ I KASIĄ Nasze miłości, nasze skandale [WYWIAD]