Okazją do scenicznego spotkania po latach dla Urszuli i Felicjana Andrzejczaka będzie wyjątkowy koncert czołowej polskiej basistki Joanny Dudkowskiej, która wraz z cenioną wiolonczelistą Agnieszką Kowalczyk, znaną jako KOVA, zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż do magicznego świata swojej muzyki i artystycznych inspiracji. Charyzmatycznym artystkom towarzyszyć będzie zespół muzyków i zaprzyjaźnione gwiazdy polskiej estrady. Oprócz Urszuli i Felicjana Andrzejczaka usłyszymy również Roberta Chojnackiego – saksofonistę i kompozytora znanego ze współpracy z zespołem De Mono i Andrzejem Piasecznym, a także amerykańskiego bluesmana Chuca Fraziera.

Koncert Joanny Dudkowskej i Kovy - co, gdzie, kiedy? 

Podczas koncertu JOANNA DUDKOWSKA FEAT. KOVA & GWIAZDY POLSKIEJ ESTRADY instrumentalistki zagrają muzykę fusion łączącą elementy rocka, jazzu, R&B i klasyki. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi zespół wykona również niezapomniane przeboje z ich repertuaru, takie jak „Dmuchawce latawce”, „Na sen”, „Jolka, Jolka” czy „Prawie do nieba” w zupełnie nowych aranżacjach. W programie znajdą się także zaaranżowane na gitarę basową i wiolonczelę covery utworów Michaela Jacksona, Muse czy Bruno Marsa.

Koncert Joanny Dudkowskej i Kovy - bilety

Bilety na koncert JOANNA DUDKOWSKA FEAT. KOVA & GWIAZDY POLSKIEJ ESTRADY już teraz są dostępne w serwisach biletowych: TicketMaster.pl, Biletyna.pl, Eventim.pl, Kupbilecik.pl, Ticketos.pl oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Pamiętajcie – ten koncert już w ten weekend. W bilety na niego warto się zatem zaopatrzyć czym prędzej!