Usher zostanie tatą. Jak donosi serwis "E! News", amerykański wokalista i jego partnerka Jenn Goicoechea spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Para jest podobno "zachwycona i bardzo podekscytowana" nowym rozdziałem w życiu. Usher i Jenn są razem od roku - pierwszy raz zostali zauważeni razem na koncercie Hollywood Bowl w październiku 2019 roku. Nie wiadomo, jakiej płci jest dziecko wokalisty i jego partnerki. 

Usher zostanie ojcem!

Dla Ushera będzie to trzecie dziecko. Wokalista jest już ojcem dwóch chłopców: Ushera i Naviyda, którzy są owocami jego związku z byłą żoną, Tameką Foster. Para wzięła ślub w 2007 roku, ale rozwiodła się już w 2009. Chociaż ich rozwód nie obył się bez nieporozumień, obecnie są w dobrych stosunkach.

Później Usher poślubił Grace Miguel, z którą łącznie był przez 10 lat. - Po długich przemyśleniach i rozważaniach wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Pozostajemy przyjaciółmi, którzy będą wspierać się nawzajem w kolejnych fazach naszego życia - napisali w oficjalnym oświadczeniu w 2018 roku.

Gratulujemy!