Dłużące się popołudnia i znudzone dzieciaki. Masz tego dość? Weź udział w konkursie, w którym do wygrania mamy 5 superzestawów gier Mattel, dzięki którym nuda nigdy więcej nie zagości w Twoim domu. W każdym zestawie znajdują się: karty UNO, DOS i UNO FLIP oraz Scrabble Junior.

UNO, DOS i nowe UNO FLIP – pogromcy nudy!

UNO to kultowa gra karciana dla dzieci i dorosłych w każdym wieku, której pewnie nikomu nie trzeba przedstawiać. Rozgrywka polega na dopasowaniu kart z ręki do kart na stosie rozgrywki. Gramy oczywiście po to, aby jak najszybciej pozbyć się wszystkich kart. DOS i UNO FLIP to kolejne wersje klasycznej gry, które zagwarantują jeszcze więcej emocji i długie godziny świetnej zabawy!

Scrabble Junior, czyli gra słowna w wersji dla najmłodszych

Scrabble Junior to dwie wspaniałe gry słowne w jednej. W pierwszej z nich (Słowa i obrazki) – młodsze dzieci łączą litery na planszy, a obrazki pomagają im wymyślać słowa. W drugiej (Kolory i litery) – starsze dzieci same układają słowa i próbują zestawić literki na kolorowych premiowych polach. Dobra zabawa gwarantowana!

Zadanie konkursowe

Dokończ zdanie: Najlepsza zabawa w rodzinnym gronie jest wtedy, gdy…? Konkurs trwa od 1 do 8 czerwca. Odpowiedź należy wpisać w formularzu poniżej.