Rozstanie Vanessy Hudgens i Austina Butlera było dla ich fanów prawdziwym strzałem w serce. Para od 9 lat była jedną z najbardziej lubianych w show-biznesie i nic nie wskazywało na to, aby ich związek miał się rozpaść. Jednak już kilka dni po tym, jak informacja o rozstaniu Hudgens i Butlera trafiła do mediów, aktorka pojawiła się na premierze swojego nowego filmu "Bad Boys for Life" z szerokim uśmiechem na twarzy. W jej zachowaniu nic nie wskazywało na to, aby rozpaczała po byłym ukochanym. I chociaż internauci domagają się, aby Vanessa Hudgens znów zaczęła umawiać się ze znanym z "High School Musica" Zacem Efronem, ona ma już na oku innego przystojnego gwiazdora.

Vanessa Hudgens ma nowego chłopaka?

Vanessa Hudgens była widziana na kolacji z koszykarzem LA Lakers, Kylem Kuzmą. Serwis "TMZ" opublikował zdjęcia pary flirtującej nad butelką wina we włoskiej restauracji Lilia na Brooklynie. Ubrana w elegancki czarny golf aktorka wyglądała na bardzo szczęśliwą w towarzystwie gracza NBA i według świadków, co chwilę wybuchała śmiechem.

Spotkanie Hudgens i Kuzmy można by uznać za przyjacielskie, gdyby nie fakt, że od jakiegoś czasu para w zalotny sposób komentuje swoje zdjęcia na Instagramie, co oczywiście nie umknęło uwadze internautów.

Czyżby mimo niedawnego rozstania, aktorka była już gotowa na nowy związek?