Vanessa Paradis wzięła ślub. Matka dzieci Johnny'ego Deppa, która w tym roku skończy 46 lat, 30 czerwca stanęła na ślubnym kobiercu. Gwiazda i jej wybranek postawili na tradycyjną ceremonię. Para pobrała się w eleganckim ratuszu w Paryżu, a na uroczystości obecni byli jedynie ich najbliżsi przyjaciele i rodzina. Nie mogło zabraknąć dzieci Paradis i Deppa: 19-letniej Lily-Rose oraz 16-letniego Jacka. Vanessa Paradis miała na sobie minimalistyczną białą suknię z długim rękawem oraz welon. Podczas gdy Johnny Depp nie wygląda w ostatnim czasie najlepiej, jego była partnerka wprost promieniej! Z kim wzięła ślub Vanessa Paradis? Kim jest jej mąż? Sprawdź!

Mąż Vanessy Paradis - kim jest?

Vanessa Paradis wyszła za mąż za francuskiego scenarzystę i reżysera, Samuela Benchetrita. Zakochani są parą dopiero od niespełna roku  - poznali się w listopadzie 2016, zaczęli spotykać w sierpniu 2017, zaręczyli w marcu 2018 i pobrali ostatniego dnia czerwca br. Benchetrit był wcześniej żonaty z francuską aktorką Marie Trintignant, od 1998 r. do jej śmierci w 2003 r. Owocem ich związku jest syn, Jules. Reżyser ma też córkę ze związku z francuską aktorką Anną Mouglalis.

Przypomnijmy, że Johnny Depp nie oświadczył się Vanessie Paradis przez 14 lat związku. Najpierw unikał sformalizowania relacji, a następnie zostawił partnerkę dla młodej aktorki, Amber Heard, którą poślubił po trzech latach. Ostatecznie Heard złożyła pozew rozwodowy i oskarżyła Deppa o stosowanie przemocy domowej i nadużywanie alkoholu. Obecnie Johnny Depp nie jest w najlepszej formie. Jego ostatnie ZDJĘCIA są naprawdę niepokojące...

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Vanessy Paradis i Samuela Benechetrita: