Impreza Vanity Fair odbywająca się co roku tuż po gali wręczenia Oscarów to prawdziwe targowisko próżności. Gwiazdy, w tym te, które nie znalazły się wśród nominowanych do Oscara, walczą o miano "najlepiej ubranej". Nie inaczej jest w tym roku - na gali amerykańskiego magazynu pojawiła się plejada nazwisk znanych w Hollywood i poza nim.

Vanity Fair Oscar Party 2020

Często mówi się, że kreacje wybierane przez gwiazdy na imprezę Vanity Fair - najpopularniejsze pooscarowe after party - bywają znacznie bardziej spektakularne niż te prezentowane w Kodak Theatre. W tym roku bez echa na pewno nie przejdzie wybórEmily Ratajkowski, która na przyjęciu modowego magazynu pojawiła się w odsłaniającym brzuch dwuczęściowym białym secie przywołując na myśl modelki z lat 90. Stylizacją zachwyciły też turkusowa Chrissy Teigen czy zjawiskowa Jessica Alba. Z kolei Heidi Klum do złudzenia przypominała młodą Brigitte Bardot. Zobaczcie w naszej galerii jak prezentowały się gwiazdy na imprezie Vanity Fair 2020.

Mężczyźni na imprezie Vanity Fair 2020

Podczas gdy zazwyczaj wiele mówi się o kobietach na imprezie Vanity Fair, również panowie zadali szyku. Marilyn Manson, Tom Ford czy Rami Malek zaprezentowali się w eleganckich, raczej klasycznych wydaniach. Billy Porter za to nie zawiódł fanów swojej kreatywności i zaprezentował fotoreporterom kolejną oryginalną stylizację.

Która gwiazda zachwyciła Was najbardziej?