VECLAIM, odzieżowa marka Jessiki Mercedes, prezentuje nową kolekcję What The Future Holds. W imprezowych projektach blogerka oddaje hołd latom 80., które były okresem największych eksperymentów w świecie mody. Kampania, w której wystąpiła modelka Mila Rowyszyn oraz sama założycielka marki, inspirowana była serialem "Dynastia" oraz klimatem teledysków Michaela Jacksona: "Nasz moodboard pełen jest zdjęć Joan Collins, Księżnej Diany, Prince’a czy Joan Jett" - czytamy w informacji prasowej. Jessika Mercedes dba, aby nosząc jej projekty, klientki wyróżniały się zarówno w dzień i w nocy - zachęca do łączenia pozornie niepasujących barw takich jak fiolet, czerwień czy zieleń. Ceny produktów nowej kolekcji Veclaim zaczynają się od 49 zł (bawełniane torby), a kończą w okolicach 849 zł (cekinowa mini). Jessica swoje ubrania produkuje w Polsce, a do każdego szczegółu przykłada taką wagę, że marka prezentuje naprawdę światowy poziom.

Nowa kolekcja VECLAIM

Jessika Mercedes w imprezowej kolekcji Veclaim proponuje nam sukienki z charakterystycznymi dla marki marszczeniami, o starannych konstrukcjach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Królują błyszczące spódnice, czerwone sukienki idealne na świąteczną kolację oraz seksowne mini podkreślające talię. Nowością są personalizowane t-shirty unisex z poszarpanym wykończeniem inspirowane astrologią, występujące w kolorze czarnym oraz białym. Każdy z nich wyróżnia się jednym z dwunastu wzorów ze znakiem zodiaku.

Mimo że nowa kolekcja Veclaim trafiła do sprzedaży w czwartek 4 grudnia o 10:00, projektów nie można było kupić już godzinę później! Obserwatorki Mercedes nie zawiodły i w rekordowym czasie wykupiły cały asortyment. Dla tych, którzy nie zdążyli zamówić upatrzonych ubrań mamy dobrą wiadomość - Jessika zapowiedziała restock kolekcji oraz więcej produktów dostępnych do kupienia w sklepie stacjonarnym Veclaim, którego otwarcie planowane jest na przyszły tydzień.

Zdjęcia: Dorota Porebska 
Polaroidy: Gosia i Kasia Wojtala
Stylizacja: Ewelina Gralak 
Modelka: Mila Rowyszyn 
Makeup: Anna Stykała