Kim jest Miss xRonix? Takie pytanie mogą zadawać sobie widzowie "Dzień Dobry TVN", którzy pierwszy raz usłyszeli o popularnej na Instagramie transseksualistce przy okazji jej wizyty w studiu DD TVN razem z wytatuowanym 32-letnim Adamem Curlykale z Poznania, który niedawno wystąpił w programie Karoliny Gilon o nazwie "Druga twarz". Co wiemy na jej temat? Myśl o rozpoczęciu przygody z modyfikacjami ciała zrodziła się w jej głowie podobno już w wieku 16 lat. Z pierwszymi zabiegami czekała jednak aż do ukończenia osiemnastu lat. Zaczęło się od kolczyka w języku, wykonania skaryfikacji na żebrach i wstawienia implantów w dłonie. Później przyszedł czas m.in. na rozdwojenie języka, coraz większe tunele w uszach, własnoręczną zmianę kształtu ust, magnetyczny implant w palcu i samodzielne wytatuowanie gałek ocznych. W tym roku Veronica, która urodziła się jako chłopiec, po długich przygotowaniach przeszła w Tajlandii operację zmiany płci.

Miss xRonix - kim jest koleżanka wytatuowanego 32-latka z Poznania?

Veronica xRonix Blades kilka lat temu wyjechała z Polski do Wielkiej Brytanii. Jak sama przyznaje, wyprowadzka była związana nie tylko z chęcią zarabiania lepszych pieniędzy, ale przede wszystkim spowodowana agresją i niechęcią, z jaką spotykała się regularnie od ludzi w swoim rodzinnym mieście.

Aktualnie Miss xRonix jest nie tylko alternatywną modelką, ale też jedną z najlepszych piercerek i modyfikatorek ciała w Londynie. Od czasu do czasu można ją też spotkać w Polsce na konwentach czy festiwalach tatuażu, gdzie razem z zaprzyjaźnioną grupą o nazwie Hooked Friends daje show polegające na podwieszaniu ciała na hakach.

Zdjęcia Miss xRonix możecie obejrzeć w naszej GALERII.