Vesna Leszczyńska nie ukrywa, że bardzo tęskni za tatą, Robertem Leszczyńskim. Choć nastolatka pogodziła się już z jego śmiercią, codziennie wraca myślami do czasu, kiedy beztrosko spędzała z nim czas, nieświadoma choroby rozwijającej się w jego organizmie. Nastolatka w wywiadzie dla magazynu Viva tłumaczyła się także z kontrowersyjnego wpisu na Instagramie, który opublikowała na krótko przed trzecią rocznicą śmierci ojca. Vesna napisała wówczas, że nienawidzi Boga za cały ból, który jej zadał. Teraz w końcu odniosła się do swoich słów:

"Jestem ateistką jak tata. Nigdy za bardzo w Boga nie wierzyłam. Jeszcze w podstawówce do trzeciej klasy chodziłam na religię. Wpajano mi, że Bóg chce dla nas jak najlepiej. Ale coś mi się tutaj nie zgadzało…"

Vesna we wzruszający sposób opowiedziała też o tym, jak wspomina swojego zmarłego tatę:

"Gdy kładę się spać, często myślę, jak fajnie byłoby, gdyby tata był tutaj blisko, siedział na skraju łóżka i rozmawialibyśmy o moich ulubionych artystach. (...) Nauczył mnie, jak wchodzić na dach budynku, kiedy przyjeżdżałam do niego w weekendy. Pozwalał mi dużo więcej niż mama."

"A jak wchodziliśmy do zagrody z kozami, dawał mi swoje stare rachunki, żeby kozy je zjadały. (...) Jak tata żył, zazdrościłam koleżankom, że ich rodzice są razem, wyjeżdżają wspólnie na wakacje. Ale gdy zobaczyłam, jak to u tych normalsów wygląda i jak drą się na siebie w domu, doszłam do wniosku, że ja mam jednak fajnie"  - podsumowała nastolatka wypady z Robertem Leszczyńskim do zoo.

Vesna Leszczyńska powiedziały też, że nie spodziewały się, że ich mąż i ojciec był chory na cukrzycę:

„Nic nie wiedziałyśmy. Ja myślałam, że tata jest zdrowy. Zresztą nie wyglądał na chorego, był silny. Podnosił mnie, nawet gdy miałam już 12 lat. Krótko przed śmiercią.”

Potwierdziła to jej mama, Alicja Borkowska, która też nie zauważyła żadnych objawów choroby. Dziennikarz nocami pisał książkę, za dnia spał, zmęczenie było więc u niego czymś naturalnym.

Robert Leszczyńskibył jednym z najpopularniejszych dziennikarzy muzycznych w Polsce. Sławę zyskał jako juror kultowego „Idola”, w którym ścierał swoje poglądy z Kubą Wojewódzkim. Zmarł 1 kwietnia 2015 roku. Śmierć dziennikarza wywołały zaburzenia metaboliczne w przebiegu cukrzycy.

A jak kiedyś i dzisiaj wygląda(ła) jego córka, Vesna Leszczyńska? Tego dowiecie się zaglądając do naszej GALERII --->