Victoria Beckham swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako Posh Spice, członkini zespołu Spice Girls. Dziś można powiedzieć, że z tandetnej dziewczyny z girlsbandu, nic już nie zostało. Wyrafinowana, pewna siebie, elegancka żona Davida Beckhama, matka czworga dzieci, ale przede wszystkim projektantka i ikona mody. Po szalonej Victorii Adams nie ma śladu. Jej wpadki modowe zostały daleko w tyle i dziś Victoria Beckham inspiruje miliony kobiet na świecie swoimi eleganckimi stylizacjami, a także stylem życia i świetną, smukłą figurą! Jak udaje się jej ją utrzymać?

Dieta Victorii Beckham

Mimo wielu obowiązków, nie ma możliwości aby Victoria Beckham opuściła trening na siłowni, zrezygnowała z porannego biegania, czy jadła posiłki w nieregularnych odstępach czasu:

"Zazwyczaj wstaję rano, robię połowę mojego treningu - czyli godzinę - budzę dzieci, robię im śniadanie i zawożę do szkoły. Później wracam, robię kolejną godzinę treningu, biorę szybki prysznic i zajmuję się pracą." - wyznała Victoria w jednym z wywiadów.

Brzmi nierealnie? A to nie wszystko!

Przeczytajcie w naszej GALERII, jak wygląda restrykcyjna dieta Victorii Beckham ---->