Zaledwie kilka dni temu Victoria Beckham obchodziła 43 urodziny. Była wokalistka zespołu Spice Girls diametralnie zmieniła wizerunek i z kolorowej gwiazdy girlsbandu stała się prawdziwą bizneswoman. Gdy zespół zakończył swoją działalność Victoria skupiła się na rozwijaniu własnej marki i projektowaniu ubrań, które szybko zyskały popularność. Dziś została doceniona przez samą królową!

Victoria Beckhamotrzymała Order Imperium Brytyjskiego. Order wręczył jej sam książę William! Wręczenie miało miejsce oczywiście w Pałacu Buckhingham. U boku Victorii Beckham pojawili się wspierający ją rodzice oraz mąż, David Beckham.

ZOBACZ: VICTORIA BECKHAM obchodzi urodziny. Poznajcie wyznaczniki jej stylu

Victoria Beckham otrzymała medal za „pracę humanitarną i wybitny wkład w modę”. Po odebraniu orderu wzruszona podziękowała za wyróżnienie.

To był absolutny zaszczyt i przyjemność być dziś w Pałacu Buckingham. Jestem dumna z tego, że jestem Brytyjką  i zaszczycona, ale też onieśmielona faktem otrzymania OBE z rąk księcia Cambridge. Jeśli masz wielkie marzenia i ciężko pracujesz możesz dokonać niezwykłych rzeczy. – powiedziała.

W 2003 roku podobne odznaczenie za swoje osiągnięcia (tym razem sportowe) otrzymał mąż Victorii Beckham, David Beckham. Jemu z kolei order wręczyła sama królowa Elżbieta II. Co prawda w przypadku odznaczenia Davida nikt nie miał wątpliwości. Fani jednak nie są zadowoleni, że medal trafił w ręce Victorii Beckham. Wielu zadaje sobie pytanie, za co tak naprawdę order trafił do Victorii... 

Wielbiciele projektantki zwrócili także uwagę na to, że Victoria wyglądała wyjątkowo szczupło. Internautów zaniepokoił fakt, że gwiazda miała na sobie luźną sukienkę, która jeszcze podkreślała jej szczupłą figurę. W komentarzach fani już pytają czy gwiazda przypadkiem nie zmaga się z jakąś chorobą. Jak na razie projektantka nie odniosła się do plotek.