Fanki na całym świecie podziwiają nie tylko styl ubierania się Victorii Beckham, ale też jej perfekcyjny wizaż. Poszczególne fryzury Posh Spice kopiowały i jej wielbicielki, i inne gwiazdy. Podobnie jest z makijażem Victorii. Jest on charakterystyczny, od lat pozostaje niezmienny i, jak się właśnie okazało, jest bardzo łatwy i szybki w wykonaniu!

Victoria Beckham rozpoczęła współpracę z luksusową marką kosmetyczną Estée Lauder. Jedną z pierwszych wspólnych akcji Beckham i urodowego giganta jest króciutki tutorial, w którym Victoria pokazuje, jak przygotowuje się do wielkiego wyjścia. A skupia się właśnie na makijażu:

Victoria Beckham zaczyna od nałożenia ciemnobrązowego opalizującego cienia na powieki. Następnie grubą warstwą tuszu pokrywa rzęsy. Konieczny jest także bronzer oraz szczypta rozświetlacza na kości policzkowe, skronie i grzbiet nosa. Do swojego makijażu Victoria Beckham używa oczywiście kosmetyków ze swojej autorskiej linii dla marki Estée Lauder. Kolekcja makijażowa Victorii Beckham dla Estée Lauder wejdzie do sprzedaży już we wrześniu. Znajdzie się w niej 14 produktów, w tym rozświetlacz, kolorowe szminki, cienie do powiek oraz bronzery. Kolekcja podzielona jest na cztery części, a każda z nich nosi nazwę metropolii, która jest bliska sercu Beckham - Nowy Jork, Los Angeles, Londyn i Paryż.