W okresie przedświątecznym coraz więcej gwiazd decyduje się na pochwalenie się zdjęciami swoich rodziców, czy nowo narodzonych dzieci. Paulina Sykut-Jeżyna i Marcin Mroczek systematycznie dokumentują fakt, że niedawno zostali rodzicami na Instagramie, a prowadzący program Jaka to melodia? - Robert Janowski, właśnie wystąpił na okładce Gali z żoną i pięknymi córkami. Najnowsza moda panuje także za oceanem - Victoria Beckham pochwaliła się niedawno świątecznymi zdjęciami z rodzicami i siostrą. Do tej pory Posh słynęła raczej z poważnego i wybitnie "modowego", niż ciepłego i rodzinnego wizerunku. Idzie nowe?

Victoria Beckham - kiedyś członkini popularnego zespołu Spice Girls, dziś - świetnie radząca sobie w świecie mody, ceniona i wpływowa projektantka. Victoria przebyła naprawdę długą drogę, aby od kojarzącej się z kiczem, przeciętnej piosenkarki i żony piłkarza (z Davidem Beckhamem są już małżeństwem 17 lat), stać się prawdziwą ikoną stylu, na której pokazach pojawiają się najważniejsze osobistości ze świata mody. Obecnie świetnie łączy rolę matki czwórki dzieci (trzech synów: Brooklyna, Romeo, Cruza i córeczki Harper Seven) oraz wziętej projektantki.

Konto Victorii Beckham na Instagramie obserwuje ponad 13 milionów osób! Fani śledzą codzienne życie gwiazdy, jej męża oraz dzieci, ale rzadko mają okazję oglądać innych członków rodziny Posh. Wczoraj jednak projektantka spontanicznie dodała na swój profil urocze świąteczne zdjęcia z rodzicami - Jackie i Anthony'm Adamsami oraz z siostrą Louise. Gwiazda nie szczędziła czułych podpisów do zdjęć, w których wyznała, że rodzina jest dla niej wszystkim i cieszy się ze wspólnie spędzonego z nimi czasu.

Zobaczcie w naszej GALERII ich wspólne zdjęcia!