Victoria Beckham swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako Posh Spice, członkini zespołu Spice Girls. Dziś można powiedzieć, że to całkiem inna osoba. Wyrafinowana, pewna siebie, elegancka żona Davida Beckhama. Matka czworga dzieci, ale przede wszystkim projektantka. Nic już nie zostało po szalonej Victorii Adams. Jej wpadki modowe zostawmy więc daleko w tyle i dokładniej przyjrzyjmy się jak dziś wyglądają jej stylizacje.

Styl Victorii Beckham

Stylizacje Victorii Beckham to przede wszystkim połączenie elegancji i klasyki. Projektantka chętnie sięga po zestawy składające się z połączenia dwóch kolorów – bieli i czerni lub samej czerni. Rzadko mamy okazję zobaczyć ją w jaskrawych kolorach. Jeśli jednak tak się dzieje, tak jak w przypadku żółtego swetra automatycznie kolor ten staje się trendem sezonu.

ZOBACZ: VICTORIA BECKHAM pokazała, jak robi swój makijaż. Nie jest to wcale trudne! [WIDEO]

Beckham doskonale wie, co najbardziej jej pasuje. Najczęściej mamy okazję zobaczyć ją w klasycznych garniturach. Zawsze wygląda z klasą i bardzo kobieco. Nie epatuje nagim ciałem, a mimo to wygląda seksownie i elegancko. Dziś Victoria Beckham obchodzi 43. urodziny! Zobaczcie w naszej galerii jej wyszukane stylizacje.