David i Victoria Beckhamowie to jedna z najpiękniejszych rodzin w Hollywood z najdłuższym małżeńskim stażem. Zakochani są razem od ponad 18 lat, a ich popularność wciąż rośnie! Dlaczego? Ich sposobem na zjednanie ludzi na całym świecie okazało się… bycie sobą. Każdy wie, że David jest byłym piłkarzem , Victoria jako była wokalistka Spice Girls dziś spełnia się jako projektantka, ale to nie ich zawody sprawiły, że fani ich kochają. To jak się okazuje niewymuszona postawa do życia.

David i Victoria Beckahmowie nie ukrywają, że są bogaci, ale i się z tym nie obnoszą. Są piękną kochającą się rodziną, a ich Instagramy tylko potwierdzają, że nie muszą udawać bliskości. Jakiś czas temu śladami Beckhamów próbowali odbudować swój wizerunek Kim Kardashian i Kanye West. Niestety ich zdjęcia, mające pokazać ich jako „normalną” rodzinę nie odniosły pożądanego skutku.

ZOBACZ: KIM KARDASHIAN I KANYE WEST próbują żyć jak normalni ludzie? Opublikowali wyjątkową sesję zdjęciową

W przeciwieństwie do ich fotografii, zdjęcia Beckhamów robią w sieci furorę. Para chętnie chwali się zdjęciami z początku związku, gdzie ich dzieci mają zaledwie kilka latek. Takim sposobem m.in. starają się uczcić pamięć o urodzinach bądź rocznicach w ich rodzinie.

Dzięki temu mamy okazję podglądnąć, jak wygląda prywatne życie Davida i Victorii Beckham. Zobaczcie w naszej galerii piękne prywatne rodzinne zdjęcia pary!