To był wyjątkowy dzień dla rodziny Davida i Victorii Beckham. Najmłodsze dzieci pary - 14-letni Cruz i 8-letnia Harper - zostały ochrzczone, a projektantka pokazała rodzinną uroczystość na swoim profilu na Instagramie. Na ceremonii nie zabrakło pozostałej dwójki dzieci Beckhamów, 20-letniego Brooklyna i 17-letniego Romeo, a także rodziców chrzestnych. Victoria Beckham najpierw opublikowała zdjęcie swoich dzieci z kościoła, a następnie udostępniła kolejną fotografię, na której pozują ze swoimi znanymi chrzestnymi. 

Beckhamowie ochrzcili dzieci

„Nie mogłabym być bardziej dumna, przeżywając chrzest Harpera i Cruz razem z naszymi przyjaciółmi i rodziną. Jestem niesamowicie wdzięczna." - napisała na Instagramie Victoria Beckham.

Na zdjęciach możemy zobaczyć ośmioletnią Harper ubraną w piękną kremową sukienkę oraz eleganckiego Cruza w czarnym garniturze. Rodzicami chrzestnymi zostali najlepsza przyjaciółka Victoria Beckham, Eva Longoria oraz Ken Paves, a także Marc Anthony i David Gardner. Na profilu aktorki również pojawiło się zdjęcie z ceremonii, które podpisała:

„Co za zaszczyt zostać Matką Chrzestną najsłodszej małej dziewczynki na świecie! Kocham cię #HarperSeven”.

Zdjęcia z rodzinnej uroczystości Beckhamów obejrzycie w GALERII.