Czyżby kłopoty w raju? Zagraniczne media donoszą, że Victoria Beckham (42) w pośpiechu opuściła Londyn tuż po tym, jak do mediów przedostały się wymowne zdjęcia jej męża, Davida Beckhama (41). Na fotografiach widać, jak Beckham wychodzi z klubu u boku zamężnej modelki Poppy Delevingne i wyraźnie jest pod wpływem alkoholu. A może i czegoś jeszcze... Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń co do tego, że David Beckham ostro imprezował w znanym nocnym klubie u boku znanej modelki. Victorii raczej się to nie spodobało...

Na kolejnych zdjęciach widać z kolei Victorię Beckham prowadzoną przez ochroniarzy prosto do samolotu. Jeden z nich użycza Posh ramienia, a pani Beckham wygląda tak, jakby miała za chwilę zemdleć. Zdaniem brytyjskiej prasy, Victoria załamała sie po obejrzeniu kompromitujących zdjęć pijanego męża. Do skandalu doszło tuż po tym, jak wyciekły prywatne maile Beckhama, w których wściekły piłkarz żali się, że nie otrzymał szlachetnego brytyjskiego tytułu "sir". W mailach David z lekceważeniem odnosił się też do UNICEFU, instytucji, którą od lat wspiera i na rzecz której działa. Czy to właśnie stres po opublikowaniu prywatnych wiadomości Beckham chciał odreagować w klubie? U boku siostry Cary Delevingne...?

Cóż, Victoria Beckham nie wyglądała na specjalnie szczęśliwą, gdy wsiadała do prywatnego samolotu. Będziemy śledzić, jak dalej potoczą się losy Beckhamów.