Historia ich miłości to jak fragment komedii romantycznej. Znany piłkarz i dziewczyna z girlsbandu? To nie mogło się nie udać. Ona zobaczyła go po raz pierwszy na zdjęciu w albumie, on w telewizji podczas transmisji jej koncertu. To była prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia.

Długoletnie związki w show-biznesie należą do rzadkości. Niedawno rozpadło się prawie 40-letnie małżeństwo Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa. Mówi się dziś także o planach rozwodowych Nicholasa Cage’a, a o swój związek wciąż walczą Ben AffleckJennifer Garner.

Plotki o rozwodzie Beckhamów pojawiły się w ubiegłym roku. Jeden z zagranicznych magazynów zauważył, że u boku Victorii częściej widywany jest jej syn Brooklyn niż mąż David. Mówiono, że Victoria więcej czasu poświęca rozwijaniu biznesu niż rodzinie i domowym obowiązkom. Plotki o rozwodzie pary szybko zostały zdementowane przez agenta piłkarza. Beckhamowie świętując 16-lecie małżeństwa tylko utwierdzili wszystkich w przekonaniu o trwałości ich związku.

16 lat temu był nasz wyjątkowy dzień. 16 lat minęło, a my mamy piękne dzieci… Dziękuję Ci za danie mi naszych  niesamowitych maluchów. Szczęśliwej rocznicy – napisał wówczas David.

Jak widać nic nie jest w stanie stanąć na przeszkodzie prawdziwej miłości. Wczoraj David i Victoria Beckham świętowali 17 rocznicę ślubu. Z tej okazji na Instagramach gwiazd pojawiły się urocze zdjęcia.

Czuję się taka kochana. Mój najlepszy przyjaciel, moja miłość. Najmilszy facet, który inspiruje mnie każdego dnia. Szczęśliwej rocznicy najwspanialszy mężu i tato na świecie!!! – napisała Victoria Bekcham.

Oczywiście małżonek nie pozostał jej dłużny i również zamieścił piękne zdjęcie sprzed 17 lat.

- Jestem szczęśliwy, że spotkałem kogoś, kto podąża tą samą drogą i chce w życiu tych samych rzeczy... Mamy czworo pięknych dzieci i nie mogłem sobie życzyć bardziej kochającej mamy dla nich... Szczęśliwej rocznicy, kocham Cię!

My również dołączamy się do rocznicowych życzeń. A Was zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której znajdziecie zdjęcia ze ślubu Victorii i Davida Beckhamów!