Pokazy Victoria’s Secret cieszą się ogromna popularnością, a fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych. W ubiegłym roku pokaz VS odbył się w Paryżu! Show miało miejsce w listopadzie 2016 roku, a jego gwiazdami muzycznymi byli Bruno Mars, Lady Gaga i The Weeknd. Tegoroczny pokaz Victoria's Secret będzie miał miejsce 20 listopada, ale oglądać go będzie można w internecie dopiero w grudniu. Gdzie się odbędzie?

Pokaz Victoria's Secret 2017

Pokaz Victoria’s Secret 2017 odbędzie się w Szanghaju - pierwszy raz od 20 lat show zawita do Azji! To właśnie tam, została otwarta nowa filia Victoria’s Secret. W związku z lokalizacją pokazu, wystąpiły jednak problemy organizacyjne. Gigi Hadid, która miała iść po wybiegu oraz Katy Perry, która miała zaśpiewać podczas show, nie otrzymały wiz do Chin! Nie pojawią się więc na tegorocznym pokazie. Kto zatem wystąpi podczas show Victoria's Secret 2017?

Pokaz Victoria's Secret 2017 uświetnią swoimi występami muzycznymi Harry Styles (były członek zespołu One Direction), Miguel, Jane Zhang oraz Leslie Odom Jr.

ZOBACZ: POKAZ VICTORIA'S SECRET 2016 Lady Gaga, Bruno Mars i The Weeknd na wybiegu! Mamy video!

W ubiegłym roku na wybiegu zaprezentowały się Gigi i Bella Hadid, Taylor Hill, Elsa Hos czy Martha Hunt. Kto wystąpi podczas tegorocznego Victoria’s Fashion Show, a kto zaprezentuje najnowszą kolekcję marki? Przypomnijmy, że jednym z najbardziej interesujących obiektów, które mamy szansę zobaczyć podczas show Victoria's Secret, jest tzw. fantasy bra. W ubiegłym roku zaszczyt pokazania go na wybiegu przypadł Jasmine Tookes, która od 2012 roku współpracuje z marką. Biustonosz, który miała na sobie wyceniono na 3 miliony dolarów. Komu przypadnie w udziale ten zaszczyt? Fantasy Bra podczas show Victoria's Secret 2017 zaprezentuje brazylijska modelka Lais Riberio.