Pokaz Victoria's Secret 2018 - gdzie obejrzeć? Najpiękniejsze modelki, topowi muzycy i stroje, których nie da się zapomnieć. Victoria’s Secret Fashion Show nie jest zwyczajną prezentacją bielizny znanej amerykańskiej marki. To modowe show, które od lat przyciąga uwagę widzów na całym świecie. W tym roku relację z tego niezwykłego wydarzenia będzie można obejrzeć w... polskiej telewizji. Fani pokazu Victoria's Secret nie muszą już głowić się, gdzie obejrzą ich ulubione show. TVN Style jako jedyna stacja telewizyjna w Polsce pokaże relację z pokazu Victoria's Secret 2018. Kiedy będzie można obejrzeć show?

Pokaz Victoria's Secret 2018 online

Victoria's Secret Fashion Show 2018 odbył się w Nowym Yorku. Na wybiegu pojawiły się znane i lubiane Aniołki Victoria’s Secret, a wśród nich m.in.: siostry Hadid, Kendall Jenner, Candice Swanepoel, Martha Hunt czy Lais Ribero. Zaszczyt zaprezentowania słynnego „Fantasy Bra” przypadł w tym roku modelce Elsie Hosk. Była koszykarka miała na sobie bieliznę zaprojektowaną przez Atelier Swarovski. Wartość tego niezwykłego dzieła jest szacowana na milion dolarów. 

W pokazie Victoria's Secret 2018 wzięło udział w sumie 60 modelek. Na scenie towarzyszyli im także przedstawiciele świata muzycznego tacy jak: Rita Ora, Shawn Mendes, Bebe Rexha czy The Chainsmokers. Ostatni raz w roli Aniołka Victoria’s Secret wystąpiła Adriana Lima, która właśnie z tego powodu nie kryła ogromnego wzruszenia.

Czy pokaz Victoria's Secret 2018 będzie można obejrzeć online? Tego nam na tę chwilę nie wiadomo. Ale na pewno obejrzycie go za darmo w polskiej telewizji TVN Style. 

Pokaz Victoria's Secret 2018 - TVN Style

Kiedy pokaz Victoria’s Secret w telewizji? TVN Style wyemituje show 7 grudnia o godzinie 21.55. 

Powtórki przewidziane są na: 9 grudnia (niedziela) godz. 23:15 oraz 11 grudnia (wtorek) godz 01:10.