Victoria's Secret Fashion Show odbędzie się już 8 listopada. Marka zaczęła zdradzać coraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznego pokazu. Dowiedzieliśmy się, że najbardziej znane i najseksowniejsze show na świecie powraca do Nowego Jorku po tym, jak jego ostatnie edycje gościły w Londynie, Paryżu i Szanghaju oraz że wśród aniołków najprawdopodobniej zobaczymy siostry Hadid oraz Kendall Jenner. Przypomnijmy, że do tej pory na wybiegu Victoria's Secret miały okazję wystąpić aż cztery Polki - Anja Rubik, Magdalena Frąckowiak, Monika JAC Jagaciak i Kasia Struss. Na razie nie wiadomo, czy w tym roku w show weźmie udział któraś z naszych modelek. Jednym z najbardziej interesujących (i zapewne najbardziej pożądanych) obiektów, które mamy szansę zobaczyć podczas show Victoria's Secret, jest tzw. fantasy bra. Czym jest fantasy bra i kto założy go w tym roku?

Pokaz Victoria's Secret 2018 - kto założy Fantasy Bra?

Fantasy Bra tak naprawdę nie jest do końca jedynie biustonoszem. To raczej luksusowa biżuteria zakładana tylko przez super modelki (takie jak Gisele Bundchen, Tyra Banks czy Claudia Schiffer). W ubiegłym roku szansę zaprezentowania fantasy bra na wybiegu miał aniołek Victoria's Secret - Lais Ribeiro. 

POLECAMY: VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW 2018 - Zobacz ZDJĘCIA seksownych modelek!

Wiemy, że tegoroczny Dream Angels Fantasy Bra ma 71 karatów, został stworzony z 2100 diamentów Swarovskiego, a jego wykonanie zajęło aż 930 godzin. Całość wyceniona jest na 1 milion dolarów! Zaszczytu jego założenia, o którym marzy każdy z aniołków Victoria's Secret, dostąpi w tym roku 29-letnia szwedzka supermodelka - Elsa Hosk.

Victoria's Secret przygotowało również niespodziankę dla fanów marki. Po raz pierwszy, klienci będą mogli kupić tańszą wersję Victoria's Secret Fantasy Bra z kryształami Swarovskiego za 250 $ w wybranych sklepach Victoria's Secret i na stronie internetowej victoriassecret.com. Biustonosz wejdzie do sprzedaży przed świętami Bożego Narodzenia.