Pokaz Victoria' Secret 2018 za nami! 8 listopada w Nowym Jorku miało miejsce najbardziej znane i najseksowniejsze show na świecie. Jego ostatnie edycje gościły w Londynie, Paryżu i Szanghaju, ale w tym roku wróciło tam, gdzie wszystko się zaczęło. Victoria's Secret Fashion Show 2018 było wyjątkowym pokazem! Nie tylko za sprawą sześćdziesięciu zjawiskowych topmodelek, m.in. Gigi Hadid, Winnie Harlow, Barbarze Palvin, czy Kendall Jenner. Na scenie wystąpiła siódemka gości muzycznych, a na wybiegu zaprezentowano efekty specjalnej współpracy z grecką projektantką - Mary Katrantzou. Oprócz tego, jeden z najpopularniejszych Aniołków VS - Adriana Lima, ogłosiła że to jej ostatnie show, w którym wzięła udział. Zobaczcie ZDJĘCIA z pokazu Victoria's Secret 2018w naszej GALERII.

Pokaz Victoria's Secret online - kiedy?

Pokaz Victoria's Secret online będzie można obejrzeć 2 grudnia 2018 roku. Jednak już teraz zapraszamy Was do naszej GALERII, gdzie znajdziecie dużo zdjęć z tegorocznego show --->

Kolekcja Victoria’s Secret x Mary Katrantzou

Podczas pokazu Victoria's Secret 2018 mogliśmy obejrzeć projekty, powstałe we współpracy z jedną z najważniejszych współczesnych projektantek, Mary Katrantzou. Projektantka, która na co dzień mieszka i tworzy w Londynie, nazywana jest „Królową Wzorów”. Mary, będąca Greczynką, stała się jednym z najgłośniejszych nazwisk modowych za sprawą zabawnych wzorów oraz doskonałych kobiecych sylwetek inspirowanych boginiami z mitologii greckiej. Tym razem, specjalnie dla marki Victoria’s Secret zaprojektowała zjawiskową kolekcję, która łączy delikatność z innowacyjną estetyką oraz seksownym, niemal eksplodującym glamourem, charakterystycznym dla kultowej marki bielizny.