Victoria’s Secret x Mary Katrantzou! Marka uwielbiana przez kobiety na całym świecieogłosiła współpracę z jedną z najważniejszych współczesnych projektantek, Mary Katrantzou. Projektantka, która na co dzień mieszka i tworzy w Londynie, nazywana jest „Królową Wzorów”. Mary, będąca Greczynką, stała się jednym z najgłośniejszych nazwisk modowych za sprawą zabawnych wzorów oraz doskonałych kobiecych sylwetek inspirowanych boginiami z mitologii greckiej. Tym razem, specjalnie dla marki Victoria’s Secret zaprojektowała zjawiskową kolekcję, która łączy delikatność z innowacyjną estetyką oraz seksownym, niemal eksplodującym glamourem, charakterystycznym dla kultowej marki bielizny.

Victoria's Secret x Mary Katrantzou

„Wszystko, co tworzy Victoria’s Secret jest związane z poczuciem pewności i siły kobiety, a jednocześnie zabawą tym, co nosi. Nasza wspólna kolekcja jest odważna, zabawna i pełna luzu” - mówi o kolekcjji Katrantzou.

Co więcej, Mary Katrantzou jest również autorką części kostiumów, które będzie można zobaczyć podczas tegorocznego Victoria's Secret Fashion Show, organizowanego w Nowym Jorku. 

To już druga współpraca Victoria's Secret z luksusową marką, której owocem jest wspólna, limitowana kolekcja. Przypomnijmy, że rok temu marka nawiązała współpracę z domem mody Balmain, Jej dyrektor artystyczny - Olivier Rousteing, zaprojektował odważną kolekcję, która natychmiast okazała się hitem.

Kapsułowa kolekcja Victoria’s Secret x Mary Katrantzou będzie dostępna w wybranych butikach Victoria's Secret i na stronie VictoriasSecret.com., a co ważne obejmie również sylwetki z pokazu. Do sprzedaży trafi w sezonie świątecznym. W Polsce kolekcję będzie można kupić w salonie Victoria’s Secret w Arkadii w Warszawie.