Victoria’s Secret ogłosiła współpracę z projektantką Mary Katrantzou. Zaprojektuje ona specjalną kolekcję, która zostanie oficjalnie pokazana podczas Victoria's Secret Show w Nowym Jorku. Jednak już teraz marka odsłania rąbka tajemnicy i pokazuje pierwsze modele z linii stworzonej we współpracy z Katrantzou. Nie zabrakło w nich tego, z czego słynie pochodząca z Grecji projektantka: feeri kolorów, szaleństwa wzorów i geometrycznych form. 

Kolekcja Mary Katrantzou dla Victoria's Secret łączy w sobie delikatność z innowacyjną estetyką oraz seksownym, niemal eksplodującym glamourem, charakterystycznym dla kultowej marki bielizny.

Wszystko, co tworzy Victoria’s Secret, jest związane z poczuciem pewności i siły kobiety, a jednocześnie zabawą tym, co nosi. Nasza wspólna kolekcja jest odważna, zabawna i pełna luzu - mówi Katrantzou.

To już drugi raz, kiedy Victoria's Secret współpracuje z luksusową marką, której owocem jest wspólna, limitowana kolekcja. Rok temu nawiązano współpracę z domem mody Balmain. Jej dyrektor artystyczny, Olivier Rousteing, zaprojektował odważną kolekcję, która natychmiast okazała się hitem.

Kolekcja Victoria’s Secret x Mary Katrantzou będzie dostępna w wybranych butikach Victoria's Secret i na stronie VictoriasSecret.com.Do sprzedaży trafi w sezonie świątecznym. W Polsce kapsułową kolekcję Katrantzou będzie można kupić w salonie Victoria’s Secret w Arkadii w Warszawie.

Przypomnijmy, że jak co roku w grudniu Victoria's Secret przygotowuje magiczny pokaz mody, w czasie którego zaprezentowana zostanie nowa seksowna kolekcja marki (w tym linia Mary Katrantzou), a po wybiegu przejdą słynne "aniołki". Do modelek, które regularnie biorą udział w Victoria's Secret Show należą m.in. Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Bella Hadid, Candice Swanepoel, Sara Sampaio i Stella Maxwell. Przed laty w pokazie wystąpiły też Polki: Magdalena Frąckowiak, Anja Rubik i Kasia Struss. Kto pojawi się w tegorocznym show? To okaże się już wkrótce! Tymczasem zobacz pierwsze modele z kolekcji Mary Katrantzou dla Victoria's Secret w naszej GALERII.