Viki Gabor prezentuje teledysk do "Getaway". Klip do nowego singla utalentowanej 12-latki został nakręcony w lutym tego roku w słonecznym Los Angeles, a dokładnie w Four Aces Movie Ranch, czyli lokalizacji doskonale znanej fanom Lady Gagi i Beyoncé. To właśnie tam powstał bowiem teledysk do  wspólnego przeboju wokalistek z 2010 roku, czyli "Telephone". Za reżyserię wideo odpowiada Dawid Krępski, reżyser współpracujący m.in. z Netflixem czy Drew Barrymore, a choreografię układał Alek Paliński - tancerz i choreograf, który współpracował m.in. z Céline Dion, Jessie J czy Ditą von Teese.

Warto dodać, że równolegle do klipu "Getaway" powstał również spot reklamowy będący elementem międzynarodowego projektu Puma Talents. Materiał jest niezwykle osobisty, zawiera fragmenty archiwalne z życia młodej artystki, niepublikowane dotąd w mediach. Kampania niesie za sobą bardzo prosty i uniwersalny przekaz: każdy moment jest odpowiedni na realizację swoich marzeń!

Ten utwór jest dla mnie niezwykły. Od momentu, kiedy usłyszałam go po raz pierwszy wiedziałam, że będę chciała, żeby każdy go znał!Praca na planie teledysku była niezwykłą przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyoncé!Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki, jak chciałam i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba.Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń! - tak Viki komentuje pracę przy klipie i sam singiel.

>> Buty w stylu Viki Gabor

Viki Gabor - Getaway

Energetyczna rytmiczna i chwytliwa piosenka "Getaway" z elementami wakacyjnego klimatu to propozycja Viki Gabor na wiosnę 2020. Warto dodać, że jednym z jej autorów jest Fridolin Walcher, producent hitu Zary Larsson "Lush Life" oraz singla Chainsmokers "Takeaway". 

Wiele wskazuje na to, że nowy singiel Viki Gabor ma szansę zaistnieć takża za granicą.  Utwór nalazł się na liście nagrań Global Priorities w ramach akcji UMG Introducing / Ones To Watch. W tym tygodniu to m.in. nowy singiel z Norwegii, K-Pop z Japonii i właśnie "Getaway" - łącznie tylko 5 utworów na liście focus tracków. "Getaway" uplasował się także na playlistach New Music Friday we Włoszech, Czechach i Słowacji.

Zobacz oficjalny teledysk do nowego singla Viki Gabor pt. "Getaway" w całości już teraz poniżej.