Viki Gabor zdobyła nagrodę w prestiżowym plebiscycie Kids' Choice Awards w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda. Artystka w walce o statuetkę pokonała Marcina Maciejczaka (zwycięzcę "The Voice Kids"), Sylwię Lipkę, Sanah oraz Igę Świątek. W opublikowanym tuż po wynikach specjalnym poście na Instagramie Viki podziękowała fanom i zapowiedziała, że ma dla nich specjalną niespodziankę. 

Viki Gabor zdobyła nagrodę Kids' Choice Awards

W miniony weekend przyznano statuetki Kids’ Choice Awards 2021. Nagrody trafiły m.in. do Ariany Grande (Ulubiona Wokalistka), Justina Bieber, (Ulubiony Wokalista) i Millie Bobby Brown (Ulubiona Aktorka Telewizyjna i Filmowa). Laureatkami prestiżowego konkursu zostały także dwie Polki - Maria Jeleniewska (Ulubiony Polski Influencer) oraz Viki Gabor, którą przed rokiem wyprzedziła w wyścigu o Kids’ Choice Awards Roksana Węgiel.

Viki Gabor tuż po zdobyciu nagrody opublikowała specjalny post na Instagramie:

Kochani dedykuję tę nagrodę wszystkim moim fanom. Jesteście najlepsi na świecie, bez Was by się nie udało. Kocham was, ale to już wiecie, dziękuję - napisała pod zdjęciem z nagrodą Viki Gabor.

Przygotowuję dla Was niespodziankę, wkrótce podam szczegóły - dodała młoda gwiazda. Czy będzie to nowa piosenka? Teledysk? A może, płyta? Tego dowiemy się niebawem!

Redakcja Gala.pl serdecznie gratuluje wyróżnienia!

ZOBACZ TEŻ: Viki Gabor zdradziła nam, czego słucha najczęściej. Która artystka zdominowała jej muzyczną playlistę?