Jednak istnieje życie po Jennifer Aniston. Vince Vaughn, który najwyraźniej doszedł już całkowicie do siebie po głośno komentowanym przez media rozstaniu z gwiazdą serialu „Przyjaciele”, ożenił się ze swoją dziewczyną Kylą Webber. Pochodzący z Minneapolis 39-letni aktor poślubił swoją wybrankę w sobotę, 2 stycznia, podczas prywatnej uroczystości, na którą zaproszeni zostali jedyni rodzina i najbliżsi przyjaciele. Para długo robiła wszystko, aby utrzymać swój związek w tajemnicy. Widziano ich jednak razem we wrześniu 2008 roku na Bora Bora, podczas zdjęć do filmu „Raj dla par” (Couples Retreat), w którym Vince Vaughn wystąpił u boku Jeana Reno.

Aktor poprosił swoją piękną agentkę nieruchomości o rękę 14 lutego ubiegłego roku, w Walentynki. Sekret zdradził ojciec narzeczonej, Ken Weber. Wypytywany przez kanadyjską prasę (Kyla pochodzi z Calgary), uległ w końcu i na łamach Montreal Gazette obwieścił, że jego przyszły zięć wręczył jego córce pierścionek zaręczynowy wart 125 000 dolarów. Kyla przyjęła oświadczyny, ale o ślubnych planach było cicho. Aż do teraz...

Teraz zaś sprawy nabrały tempa. Nowożeńcy nie chcą zwlekać z rozpoczęciem starań o dziecko. „Oboje czują się gotowi do założenia rodziny,” powiedział magazynowi Star jeden z krewnych pary.

Tymczasem Jennifer Aniston nadal nie znalazła swojej drugiej połówki. Po nieudanych próbach znalezienia pocieszenia w ramionach modela Paula Sculfora, bluesmana Johna Mayera i niegrzecznego chłopca Gerarda Butlera, najsłynniejsza na świecie dziewczyna z sąsiedztwa znów jest sama, a wolny czas spędza na kucharzeniu. W wywiadzie dla dziennika British Daily Mirror, Jennifer mówiła ostatnio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w 2010 roku planuję otworzyć meksykańską restaurację w Nowym Jorku. Kocham meksykańskie jedzenie. Zamierzam często zasiadać w moim lokalu jako jeden z gości, a także udawać kelnerkę.”