Viola Kołakowska od początku ogłoszenia pandemii COVID-19 wydaje się podchodzić do całej sprawy dosyć sceptycznie. W mediach społecznościowych wiele razy apelowała do władz o zniesienie obostrzeń i twierdziła że noszenie maseczek jest bezcelowe. Z powodu swoich kontrowersyjnych poglądów weszła nawet na wojenną ścieżkę z innymi celebrytami, m.in. z Maffashion, czy Hanną Lis. Okazało się, że jej zdanie częściowo popiera jej partner, Tomasz Karolak, który o "wątpieniu w nakazy i zakazy" rządu mówił na naszym Instagramie.

Viola Kołakowska nie wierzy w pandemię COVID-19

W środę Kołakowska zdecydowała się nagrać kolejne filmy, w których zaapelowała do ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego. Jeden z nich opisała: Panie ministrze, pan przestanie pić. Pan zadba o zdrowie psychiczne i się od nas odczepi.

- Jeżeli pan myśli, że my jesteśmy idiotami i pan nas może dalej straszyć jakimiś pierdołami, że jeżeli testy będą nadal wskazywać wzrost, to pan z powrotem wprowadzi jakieś obostrzenia, to pan jest śmieszny. Po pierwsze, wszyscy wiemy, czym są te testy. Po drugie, pan myśli, że my naprawdę pozwolimy na to, że będzie pan jakieś obostrzenia wprowadzał? Czy pan uważa, że my nie mamy rozumu?

My doskonale wiemy o tym, że nie ma żadnej pandemii! Pokazują nam to prawdziwe liczby, nie wasze zmanipulowane. Nie chcemy tego, nie chcemy Was, chcemy, żebyście oddali nam nasze życie! Ono należy do nas, nie do was!Zajmijcie się swoim zdrowiem psychicznym i odwalcie się od nas. Pan sobie może szczyty zachorowań kreować, ale w swoim ogródku, a nie w naszym życiu i naszym państwie - słyszymy od Violi Kołakowskiej.

Modelka dodała również, że głęboko wierzy iż społeczeństwo jest o wiele silniejsze od rządu i w razie potrzeby zatrzyma jego działania: - Zastanawiam się nad tym, ile jeszcze czasu potrzebujecie, żeby ugrać swoje, pozałatwiać swoje interesiki… Jedno jest pewne, już wam się to nie uda, my jesteśmy silniejsi od was. My jesteśmy w świetle, a wy jesteście w czarnej d*pie!

Zgadzacie się z jej poglądami?

Więcej informacji na temat przeciwdziałania koronawirusowi możesz znaleźć tutaj
https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady

Całodobowa infolinia NFZ o koronawirusie
Telefoniczna Informacja Pacjenta – 800-190-590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. Pod numerem bezpłatnej i całodobowej Telefonicznej Informacji Pacjenta uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.